NIDEC CORP; CONTROL TECHNIQUES; C300-04400135; AC DRIVE
Request a quote
| Attribute | Value |
|---|---|
| Power (kW): | 5.5 kW |
| Current (A): | 13.5 A |
| Voltage (V): | 480 VAC |